Kim jesteśmy?

Agnieszka Zielonka i Iwona Żbikowska to dwie pełne pasji kobiety emanujące pozytywną energią, które stworzyły Akademię JA.

Uzupełniają się nawzajem kompetencjami trenerek, specjalistek w dziedzinie coachingu, psychologa, marketingowca, specjalisty od public relations. Łączy je przyjaźń, pasja i wspólne wartości. dzięki ich współpracy powstały programy, które możemy Wam dziś zaproponować.

Agnieszka-i-Iwona.webp
Założycielka ośrodka Akademii JA w Olsztynie

Nazywam się Kamila Drozd i jestem założycielką i właścicielką Ośrodka Akademii JA w Olsztynie.

Od zawsze interesowałam się rozwojem osobistym i inteligencją emocjonalną. Uważam, że emocji nie możemy się bać ani  dzielić na te dobre i złe, wszystkie są nam potrzebne, gdyż informują nas o naszych potrzebach. Wpływają na sposób postrzegania siebie i innych. Pokazują, że dana reakcja jest  szczególnie ważna. Regulują  interakcje społeczne, pozwalają  zachować dystans lub pozytywnie wiązać się z innymi ludźmi, a także  pobudzają do działań prospołecznych. Szczególnie bliska jest mi praca z dziećmi, jestem pedagogiem, socjoterapeutką,  nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w trakcie certyfikacji. Ukończyłam również Akademię Trenera PHARUS. Wiem jak ważne jest u dzieci poczucie własnej wartości, pewność siebie. Zakładając Akademię myślałam o dzieciach z którymi spotykam się w pracy, ale także i o swoich własnych. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci i także bym chciała, aby wyrosły na silnych i pewnych siebie dorosłych.

IMG_20200803_213727.jpg